TOPlist

 

Sázavské derby pro Zruč/ Chabeřice.

Sdružený okresní přebor ( okresy Kutná Hora a Kolín ) načal druhou polovinu soutěže svým desátým kolem. Čáslav v domácím prostředí nezačala utkání s Velimi dobře, když úvodní zápas dvojic prohrála. V dalším průběhu ovšem povolila soupeři získat pouhé dva sety a zvítězila vysokým rozdílem. V posázavském derby byl lepším týmem Zruč/Chabeřice, který otočil nepříznivě
se vyvíjející stav z 1:2 v konečné vítězství. Zisk dvou bodů posunul Zručské na páté místo tabulky. Sendražice dokázaly podruhé v této sezóně porazit tým Kostelce/ Konojed a to tentokrát na jeho hřišti. Sendražice se posunuly v tabulce OP na třetí příčku před Sázavu o celkové skóre. Nejvyrovnanější duel se odehrál ve Velkých Chvalovicích, které porazily svého tabulkového souseda nejtěsnějším možným rozdílem. Kolo se bude dohrávat utkáním Český Brod C – Vavřinec.

Výsledky 10.kola:
Čáslav – Velim 9:1 ( sety 18:4 ), Velké Chvalovice – Petrovice I 6:4 ( 13:11 ), Konojedy – Sendražice 3:7 ( 8:15 ), Zruč/ Chabeřice – Sázava 7:3 ( 15:8 ), Český Brod C – Vavřinec ( úterý 14.6. od 18.00 hod. ).


Tabulka:
1. SK Vavřinec
2. TJ Sokol Čáslav
3. TJ Sokol Sendražice
4. TJ Kavalier Sázava
5. TJ Jiskra Zruč n.S. / Chabeřice
6. TJ Slavoj Český Brod „C“
7. Nohejbal Kostelec/ Konojedy
8. NK Velké Chvalovice
9. NK Petrovice I
10. TJ Sokol Velim

Program: 11.kolo, sobota 18.6.2016 od 09.00 hod.:
Kostelec/ Konojedy – Petrovice I, Sendražice – Čáslav, Sázava – Český Brod C ( od 10.00 hod. ), Velim - Zruč/ Chabeřice ( od 14.00 hod. ), Vavřinec – Velké Chvalovice ( 19.6.2016 od 09.00 hod. ).

 

O posledním postupujícím rozhodne poslední kolo.

Středočeský krajský nohejbalový přebor pokračoval 9. kolem. Ve skupině A se Zvánovice vůbec nemazlily s domácí Mezouni a nadělily ji neoblíbeného „kanára“. Stejně tak dopadl duel ve Slaném, které povolilo céčku Šacungu získat pouhý jeden set. Nejvyrovnanější utkání proběhlo mezi Zaječovem a Osnici, kdy hned čtyři dílčí zápasy musel rozhodovat třetí set a tři krát se radovali domácí hráči. Ve skupině B se rozhodne o druhém postupujícím ( Český Brod B již postupuje ) do semifinále soutěže až v posledním kole, jelikož všechna tři favorizovaná družstva zvítězila jednoznačně nad svými soupeři. Ve dvou přípa- dech to bylo bez ztráty 0:6 na domácích hřištích ( Kutná Hora a Přišimasy ).

Výsledky 9.kola:
Skupina A: Slaný – Šacung C 6:0, Mezouň – Zvánovice 0:6 Zaječov – Osnice 6:2. Skupina B: Kutná Hora – Nymburk 0:6, Přišimasy – Český Brod B 0:6, Vrdy – Čelákovice C 6:1.