TOPlist

 

Ve šlágru kola dominovala Čáslav.

Sdružený okresní přebor ( okresy Kutná Hora a Kolín ) pokračoval jedenáctým kolem. Magnetem kola byl duel třetích Sendražic, které hostily druhou Čáslav. Hosté v utkání svého soupeře jasně přehráli a odsunuli jej na pátou příčku v průběžné tabulce OP. Ještě jednoznačněji dopadlo utkání v Konojedech, které oslabenému soupeři z Petrovic I nadělili neoblíbeného „kanára“. Již ve středu ( 15.6. ) proběhla předehrávka kola, kdy domácí Velim rovněž vůbec nestačila na soupeře ze Zruče/Chabeřic. Pro Zruč to byla již čtvrtá výhra v řadě, která ji posunula v průběžném pořadí na čtvrtou příčku. Českému Brodu C se výsledkově nedařilo, když nejdříve v dohrávce 10. kola doma nestačil na lídra z Vavřince a stejně tak nedokázal bodovat ani na hřišti Sázavy.
V nedělní dohrávce kola prodloužil lídr soutěže z Vavřince svou vítěznou šňůru hladkým domácím vítězstvím nad soupeřem z Velkých Chvalovic. Šlágrem jara tak bude zcela určitě souboj prvních dvou týmů, který hostí Čáslav v příštím kole.

Výsledky 11.kola:
Kostelec/ Konojedy – Petrovice I 10:0 (sety 20:3), Sendražice – Čáslav 1:9
(4:18), Sázava – Český Brod C 8:2 (17:7), Velim - Zruč/Chabeřice 1:9 (4:18), Vavřinec – Velké Chvalovice 8:2 ( 17:5 ). Dohrávka 10.kola: Český Brod C – Vavřinec 3:7 (7:16).


Tabulka:
1. SK Vavřinec
2. TJ Sokol Čáslav
3. TJ Kavalier Sázava
4. TJ Jiskra Zruč n.S. / Chabeřice
5. TJ Sokol Sendražice
6. Nohejbal Kostelec/ Konojedy
7. TJ Slavoj Český Brod „C“
8. NK Velké Chvalovice
9. NK Petrovice I
10. TJ Sokol Velim


Program: 12.kolo, sobota 25.6.2016 od 09.00 hod.:
Velké Chvalovice – Velim, Čáslav - Vavřinec ( od 10.00 hod. ), Petrovice I – Sázava ( od 14.00 hod. ), Český Brod C – Sendražice ( 26.6.2016 od 09.00 h. ),
Zruč/ Chabeřice – Kostelec/ Konojedy ( 26.6.2016 od 14.00 h. )

 

 

Dramatický souboj zvládly Vrdy!

Středočeský krajský nohejbalový přebor ukončil základní část svým 10. kolem. Ve skupině A bylo již dříve rozhodnuto o postupujících týmech do semifinálové části soutěže, která se uskuteční po letní přestávce. Vítěz skupiny Zaječov ztratil celkově druhý bod po remíze na hřišti benešovského Šacungu C. Slaný si vcelku lehce odvezlo oba body za Zvánovic. Osnice jasně přehrála doma Mezouň a díky této výhře se posunula na konečné 4.místo. Ve skupině B se konalo utkání „pravdy“ v Nymburce, který hostil v přímém souboji o postup do Play – off soupeře z Vrdů. Hostům stačil k úspěchu zisk alespoň jednoho bodu, jelikož v prvním utkání porazili Nymburk 6:4. Dramatický duel přinesl nevídanou podívanou. Nymburští jednoznačně dominovali v jeho první polovině, když se po vyhraném zápase jednotlivců dostali do vedení 5:1. Vrdy ovšem nepoložil ani tento nepříznivý stav. Postupně dotahovaly skóre a o všem rozhodl úplně poslední možný míč třetího setu závěrečného zápasu dvojic, kterým dokonaly famózní obrat. V dalších utkáních došlo na překvapení, jelikož Přišimasy vyloupily Čelákovice C a poslední Kutná Hora dokázala uhrát bod nad vítězem skupiny Českým Brodem B.


Výsledky posledního 10.kola:
Skupina A: Zvánovice – Slaný 1:6, Osnice - Mezouň 6:0, Šacung C – Zaječov 5:5. Skupina B: Kutná Hora – Český Brod B 5:5, Čelákovice C – Přišimasy 1:6, Nymburk – Vrdy 5:5.