TOPlist

 

Velim získala „skalp“ loňského mistra!

Sdružený okresní přebor ( okresy Kutná Hora a Kolín ) měl na programu utkání sedmého kola. O největší překvapení se postarali hráči Velimi, kteří dokázali na domácím hřišti porazit obhájce loňského prvenství tým Kostelce. Kostelečtí doplatili na skutečnost, že do Velimi přijeli s minimálním možným počtem hráčů bez možnosti střídání a po zranění jejích klíčového hráče nemohli
obsadit sestavu do hned třech dílčích zápasů. Zajímavé utkání se odehrálo ve Zruči n.S., kde domácí tým hostil Čáslav. Hosté se dopracovali vcelku hladce k vedení 4:1, ale domácí tandem Doubrava – Janda dokázal ještě zdramatizovat závěr duelu. Sázava v domácím prostředí nezaváhala a přehrála soupeře ze Sendražic. Tato výhra ji posunula v průběžné tabulce na třetí místo právě před svého víkendového rivala. V nedělních utkáních lídr OP Vavřinec si pohlídal zisk obou bodů doma proti Petrovicím I a Český Brod C porazil nejtěsnějším rozdílem soupeře z Velkých Chvalovic.

Výsledky 7.kola:
Zruč n.S./ Chabeřice – Čáslav 4:6 ( sety 8:14 ), Sázava – Sendražice 7:3 ( 15:7 ), Velim - Kostelec/ Konojedy 6:4 ( 13:9 ), Český Brod C – V. Chvalovice 6:4, Vavřinec – Petrovice I 7:3 ( 16:8 ).

Tabulka:
1. SK Vavřinec
2. TJ Sokol Čáslav
3. TJ Kavalier Sázava
4. TJ Sokol Sendražice
5. TJ Slavoj Český Brod „C“
6. Nohejbal Kostelec/ Konojedy
7. TJ Jiskra Zruč n.S. / Chabeřice
8. NK Velké Chvalovice
9. NK Petrovice I
10. TJ Sokol Velim


Program: 8.kolo, sobota 28.5.2016 od 09.00 hod.:
Sendražice - Zruč n.S./ Chabeřice, Kostelec/ Konojedy – V. Chvalovice, Čáslav – Sázava ( od 10.00 hod. ), Velim - Vavřinec ( od 14.00 hod. ), Petrovice I – Český Brod C ( od 14.00 hod. ).


Pozvánka:


Dne 29.5.2016 se uskuteční v Konojedech jednorázový okresní přebor v kategorii trojic. Jedná se o jediné letošní mistrovství okresu pro mužskou kategorii, jelikož přebor dvojic ani jednotlivců se letos neuskuteční ( rozhodla Konference ONS ). Začátek přeboru, který je povinný pro účastníky OP družstev mužů je stanoven od 09.00 hod.

 

Rezerva Českého Brodu do čela skupiny B.

Středočeský krajský nohejbalový přebor svým 6. kolem odstartoval druhou polovinu základní části. Hned tři utkání skončila dělbou bodů. Ve šlágru kola skupiny A Zaječov remízoval, když soupeř se Slaného dokázal poprvé v sezóně obrat lídra této skupiny o první bod. Duel ve Zvánovicích, které hostily Osnici nepoznal taktéž vítěze. C tým Šacungu po dvou domácích prohrách zabral naplno v Mezouni. Ve skupině B nejvíce pozornosti na sebe poutal duel Vrdů s rezervou Českého Brodu. Vrdy nezvládly ani napodruhé vzájemný duel a českobrodští se tak dostali do čela skupiny B o celkové skóre. Druhý Nymburk se na vítězství v Čelákovicích C hodně nadřel, když soupeře přetlačil po bitvě nejtěsnějším možným rozdílem. Poslední utkání mezi Přišimasy a letos nevýraznou Kutnou Horou skončil spravedlivou dělbou bodů.

Výsledky 6.kola:
Skupina A: Zvánovice – Osnice 5:5, Mezouň - Šacung C 2:6, Zaječov – Slaný 5:5. Skupina B: Přišimasy - Kutná Hora 5:5, Čelákovice C – Nymburk 4:6, Vrdy – Český Brod B 2:6.

Tabulka skupiny A:
1. NK Zaječov
2. TJ Sokol Slaný
3. SK Šacung Benešov C
4. TJ Sokol Zvánovice
5. NK Osnice
6. KSK Mezouň


Tabulka skupiny B:
1. TJ Slavoj Český Brod B
2. TJ Lokomotiva Nymburk
3. TJ Slavoj Vrdy
4. SK Nohejbal Přišimasy
5. NK Sparta Kutná Hora
6. TJ Spartak Čelákovice C


Program 7.kola, sobota 28.5.2016 od 09.00 hod.:
Skupina A: Slaný – Mezouň, Zaječov - Zvánovice ( od 10.00 hod. ), Šacung C - Osnice ( od 15.00 hod. ). Skupina B: Kutná Hora - Čelákovice C, Přišimasy – Vrdy, Český Brod B - Nymburk.