TOPlist

 

Vavřinec zvýšil náskok v čele přeboru.

Sdružený okresní přebor ( okresy Kutná Hora a Kolín ) měl na programu utkání osmého kola. Hned čtyři utkání skončila nejtěsnějším rozdílem a pouze vedoucí Vavřinec si ve středeční předehrávce vcelku hladce poradil s Velimi na jejím hřišti. Čáslav prohrála doma letos vůbec poprvé se Sázavou a stejně jako v Sendražicích, kde vyhrály Zruč/ Chabeřice, tak i tady rozhodl o zisku obou bodů úplně poslední, lépe zvládnutý zápas hostujících dvojic.

Výsledky 8.kola:
Velim - Vavřinec 2:8 ( 4:18 ), Sendražice - Zruč/ Chabeřice 4:6 ( sety 12:12 ), Čáslav – Sázava 4:6 ( 12:12 ), Kostelec/ Konojedy – V. Chvalovice 6:4 ( 14:8 ), Petrovice I – Český Brod C 4:6 ( 9:15 ).

Tabulka:
1.       SK Vavřinec
2.       TJ Sokol Čáslav
3.       TJ Kavalier Sázava 
4.       TJ Slavoj Český Brod „C“   
5.       Nohejbal Kostelec/ Konojedy   
6.       TJ Sokol Sendražice                
7.       TJ Jiskra Zruč n.S. / Chabeřice    
8.       NK Velké Chvalovice                    
9.       NK Petrovice I                                 
10.     TJ Sokol Velim                                

Program: 9.kolo, sobota 4.6.2016 od 09.00 hod.:
Sendražice – Petrovice I, Velké Chvalovice - Zruč n.S./ Chabeřice, Český Brod C – Čáslav, Sázava – Velim ( od 10.00 hod. ), Vavřinec – Kostelec/ Konojedy
( 5.6.2016 od 09.00 hod. ).

 

Sendražice získaly titul přeborníka trojic.

Celkem deset družstev sdružených pod ONS Kutná Hora a Kolín se zúčastnilo jednorázového mistrovství trojic konaného v Konojedech. Z konečného vítězství se nakonec radovali hráči družstva Sendražic ve složení Petr Arnold, Marek Kobliha a Tomáš Linhart. Vítězný tým sice prohrál v základní skupině s Čáslavi A, ale ve vyřazovací části nenašel přemožitele a zaslouženě si tak z Konojed odvezl titul přeborníka OP. Na druhém místě skončilo družstvo Vavřince a medailové umístění zkompletovala Čáslav B, která v souboji o třetí místo porazila své kolegy z A družstva.
Systém přeboru byl nejdříve nastaven do dvou základních pětičlenných skupin, ze kterých postoupili čtyři nejlepší do vyřazovací části čtvrtfinále. Přeboru se zúčastnil nejstarší aktivní hráč OP František Šmejkal v domácím družstvu Konojedy. Povinnou účast na přeboru nesplnilo družstvo Petrovic I
( účastník dlouhodobé soutěže OP ), které tak čeká disciplinární postih.

Konečné pořadí:
1. TJ Sokol Sendražice / P. Arnold, M. Kobliha, T. Linhart /
2. SK Vavřinec / T. Rezner, V. Verner, M. Sklenár /
3. TJ Sokol Čáslav B / J. Forejt, L. Žaloudek, M. Lipták /
4. TJ Sokol Čáslav A / J. Hykel, T. Kožený, M. Macoun /
5. TJ Sokol Velim / P. Sedláček, P. Kopecký, B. Filoun /
6. TJ Jiskra Zruč n.S. / P. Jeništa, Z. Rebhán, A. Jelínek /
7. Nohejbal Konojedy / K. Rob, P. Kratochvíl, F. Šmejkal /
8. TJ Slavoj Č. Brod / E. Zavacký, O. Zavacký, D. Spurný /
9. NK Velké Chvalovice / A. Štěpánek, M. Čábelka, P. Jánský /
10.TJ Kavalier Sázava / T. Církva, Z. Dyškant, J. Seeman, J. Marek /

 

Zaječov jistým postupujícím do semifinále soutěže.

Středočeský krajský nohejbalový přebor pokračoval 7. kolem. Ve skupině A překvapila Osnice vysokým vítězstvím na hřišti Šacungu C, kterému tak oplatila domácí prohru ( 2:6 ) z druhého kola. Tento výsledek ještě více navýšil odstup vedoucího tandemu, jelikož vedoucí Zaječov i druhé Slaný hladce přehrály v domácím prostředí soupeře ze Zvánovic resp. Mezouně. Zaječov si tak s předstihem zajistil postup do vyřazovací části semifinále. Skupina B nabídla šlágr kola utkáním vedoucích týmů, kde rezerva Českého Brodu oplatila Nymburku zatím jedinou prohru v letošním ročníku a hodně se přiblížila postupu do semifinále. Vrdy se po hladkém vítězství v Přišimasích posunuly o skóre před Nymburk. Právě tyto dva týmy si to ve zbývajících třech kolech základní části rozdají o konečný postup mezi nejlepší čtyři družstva přeboru.
V posledním utkání nestačila doma Kutná Hora na C tým Čelákovic, který zaznamenal vůbec první letošní vítězství a odsunul svého soupeře na dno tabulky B skupiny.

Výsledky 7.kola:
Skupina A: Slaný – Mezouň 6:0, Zaječov – Zvánovice 6:1, Šacung C – Osnice 1:6.
Skupina B: K. Hora - Čelákovice C 2:6, Přišimasy – Vrdy 1:6, Český Brod B – Nymburk 6:2.

Program 8.kola, sobota 4.6.2016 od 09.00 hod.:
Skupina A: Osnice – Slaný, Zvánovice - Šacung C, Mezouň - Zaječov ( od 10.00 hod. ). Skupina B: Kutná Hora – Vrdy, Čelákovice C - Český Brod B, Nymburk – Přišimasy ( od 09.30 hod. ).