TOPlist

 

Velim vyválčila bod v Sázavě.


Nohejbalový oblastní přebor ( OP ), který sdružuje týmy z okresů Kutná Hora, Kolín, Benešov a Praha – Východ měl před letní přestávkou ( do 1. září ) na pořadu zápasy 11. kola. Překvapení přinesla dělba bodů Sázavy s Velimi, která se určitě nečekala. Další z favoritů Kostelec vyšel bodově naprázdno v Sendražicích. Toho využili kutnohorští hráči, kteří po venkovní výhře nad céčkem Českého Brodu získali jednobodový náskok v čele OP. V posledním utkání rezerva Čáslavi v domácím prostředí porazila Zruč n.S.


Výsledky 11.kola: Sázava – Velim 5:5 ( 10:13 ), Čáslav B – Zruč n.S. 7:3
( 16:9 ), Sendražice – Kostelec 6:4 ( 13:9 ), Č.Brod C – K.Hora 3:7 ( 6:14 ).Osnice přeborníkem kraje!


Středočeský krajský přebor ( KP ) měl na pořadu 11. kolo. Největší pozornost na sebe poutalo utkání ve Vrdech, které hostily lídra z Osnice. Výhra hostů již tři kola před koncem zajistila Osnici titul „Přeborníka kraje“. Jediný tým, který se ještě může bodově dotáhnout na Osnici je Jizerní Vtelno, ale vzájemná bilance ( 5:5, 6:1 ) hovoří jasně ve prospěch Osnice. V dalším duelu porazilo céčko Čelákovic nejtěsnějším rozdílem rezervu Šacungu Benešov. Utkání Jizerní Vtelno – Český Brod B bylo odloženo na termín 5.9.2018.
Nižší krajská soutěž ( KS ) odehrála poslední 10. kolo základní části. Svoji suverenitu potvrdili hráči družstva Lihy, kteří bez ztráty setu jasně přehráli poslední Novou Ves. Neoblíbeného „kanára“ si ze Zvánovic odvezla Sadská a Přišimasy porazily doma Čáslav. Na základě umístění po základní části se v semifinále Play – off ( 1.9. a 8.9.2018 ) hraném na dvě utkání utkají tyto dvojice: Liha – Sadská, Přišimasy – Zvánovice. Čáslav, pak sehraje s Novou Vsi dvojutkání ( 8.9. a 15.9.2018 ) o konečné 5.-6.místo.
Výsledky 11.kola KP: Čelákovice C – Šacung B 6:4, Vrdy – Osnice 3:6, Jiz. Vtelno – Č.Brod B ( odloženo 5.9. ), Nymburk - volno.


Výsledky posledního 10.kola základní části KS: Přišimasy – Čáslav 6:2, Liha Nová Ves 6:0, Zvánovice – Sadská 6:0.


Premiérové vítězství Šacungu Benešov.


V neděli 24.6.2018 se uskutečnilo v Benešově páté kolo středočeského krajského přeboru dorostu a žáků a soutěžilo se v kategorii trojic. Domácí pořadatelský tým se představil v soutěži vůbec poprvé a zúročil své zkušenosti z celostátní dorostenecké ligy v konečné prvenství. V konkurenci osmi družstev si druhé místo vybojovala Čáslav a stupně vítězů zkompletovali hráči Č. Brodu.