TOPlist

 

Šlágr kola nepoznal vítěze.


Nohejbalový oblastní přebor ( OP ), který sdružuje týmy z okresů Kutná Hora, Kolín, Benešov a Praha – Východ měl po letní přestávce na pořadu zápasy 12. kola. Nepříznivé počasí donutilo hned tři duely odehrát v halách. Dělbou bodů skončilo dramatické utkání kola, kde Kutná Hora v jeho průběhu nejdříve prohrávala 1:2, ale nakonec to byli sázavští, kteří vybojovali remízový bod v úplně posledním zápase dvojic. Rovněž vyrovnané utkání se uskutečnilo v Pečkách ( hala ), kde Velim hostila rezervu Čáslavi. Hosté vedli v celém průběhu utkání, ale ani nadějné vedení 4:3 jim nepřineslo žádný bodový zisk. Kostelec nezahájil proti C týmu Českého Brodu dobře, když po úvodním zápase dvojic prohrával 0:1. Další průběh utkání ovšem jasně ovládl. Poslední duel mezi Zruči n.S. a Sendražicemi se jako jediný odehrál venku. Domácí tým překvapil soupeře v první polovině utkání, když po vložené třetí dvojce vedl 3:2. V dalších zápasech ovšem hráči Zruče získali pouhý jeden set a hosté utkání zcela otočili.


Výsledky 12.kola: Kutná Hora - Sázava 5:5 ( 13:13 ), Velim - Čáslav B 6:4
( 13:10 ), Kostelec - Č.Brod C 8:2 ( 18:6 ), Zruč n.S. – Sendražice 3:7 ( 7:16 ).


Osnice přeborníkem kraje!


Středočeský krajský přebor ( KP ) měl na pořadu 12. kolo. Již jistý přeborník kraje Osnice hostila Nymburk a utkání skončilo remízou. Vítěze nepoznalo ani další utkání, kdy duel rezervy Českého Brodu a Vrdů skončil také dělbou bodů. Ve zbylém duelu zvítězilo Jizerní Vtelno na hřišti B týmů Šacungu Benešov.
Nižší krajská soutěž ( KS ) rozehrála pouze jediné utkání semifinále Play – off, když favorizované Přišimasy přehrály soupeře ze Zvánovic. Druhé semifinále: Liha – Sadská se z důvodu nepřízně odehraje v náhradním termínu, který určí řídící orgán STK.


Výsledky 12.kola KP: Osnice – Nymburk 5:5, Šacung B – Jizerní Vtelno 4:6, Český Brod B – Vrdy 5:5, Čelákovice C - volno.
Výsledky prvního semifinále KS: Přišimasy – Zvánovice 6:1, Liha – Sadská
( odloženo ).

Příští program: KP družstev mužů 13.kolo, sobota 8.9.2018:
Vrdy – Šacung B ( od 10.00 hod. ), Nymburk – Č. Brod B ( od 09.30 hod., ), Jiz. Vtelno – Čelákovice C ( od 10.00 hod. ), Osnice – volno. Dohrávka 11.kola: Jizerní Vtelno – Č. Brod B ( 5.9.2018 ).


Příští program: KS družstev mužů 2. utkání SF, sobota 8.9.2018 od 09.00 hod.:
Sadská – Liha, Zvánovice – Přišimasy. 1. utkání o konečné 5. – 6. místo KS družstev mužů, sobota 8.9.2018 od 10.00 hod.: Čáslav – Nová Ves.


Domácí Čáslav ovládla turnaj mládeže.
V neděli 2.9.2018 se uskutečnilo v Čáslavi šesté kolo středočeského krajského přeboru dorostu a žáků a soutěžilo se v kategorii dvojic. Domácí pořadatelský tým si v konkurenci osmi družstev vybojoval první ( sestava Lipták – Bártl ) a třetí místo ( Dibelka – Šimerka ). Stříbro brala dvojice Brabenec – Blažková z Českého Brodu a těsně pod stupni vítězů skončil Kostelec n.Č.l. ve složení Krubr – Hřebačka.


Tabulka středočeského krajského přeboru mládeže po 6. kole:
1. TJ Sokol Čáslav 86 bodů
2. TJ Slavoj Český Brod 79 bodů
3. TJ Sokol Slaný 32 bodů
4. TJ Sokol Kostelec n.Č.l. 10 bodů
5. SK Šacung Benešov 9 bodů