TOPlist

 

Sendražice vybojovaly bod na hřišti mistra.


Nohejbalový oblastní přebor ( OP ), který sdružuje týmy z okresů Kutná Hora, Kolín, Benešov a Praha – Východ měl na programu zápasy posledního 14. kola. Utkání Kostelec – Sázava a Č.Brod C – Čáslav B byla předehrána. Již dříve bylo rozhodnuto o vítězi přeboru a dalším pořadí družstev. Kostelci v předehrávce nestačil ani plný bodový zisk v duelu se Sázavou, jelikož její soupeř měl lepší vzájemnou bilanci. Rezerva Čáslavi držela v první polovině utkání krok s domácím českobrodským C týmem, ale v dalším průběhu nedokázala v žádném ze čtyř rozhodujících třetích setů urvat vítězství na svou stranu. Dělbou bodů skončil duel mistrovské Kutné Hory se Sendražicemi. Pro hosty to byla vůbec první remíza v ukončeném ročníku.


Výsledky posledního 14.kola: Kostelec – Sázava 7:3 ( sety 16:9 ), Kutná Hora – Sendražice 5:5 ( 15:12 ), Český Brod C – Čáslav B 7:3 ( 14:10 ), Velim – Zruč n.S. 10:0 ( 20:3 ).


Osnice nezaváhala ani v posledním kole.


Středočeský krajský přebor ( KP ) byl ukončen posledním14. kolem. Přeborník kraje z Osnice nezaváhal ani v posledním kole, když zvítězil v Českém Brodě a soutěž ukončil bez jediné porážky! Bodovala i poslední rezerva Šacungu, která zremizovala doma s Nymburkem. Čelákovice C překvapily soupeře z Vrdů, který na jejích hřišti vyšel bodově naprázdno.
Nižší krajská soutěž ( KS ) rozehrála utkání finále Play – off a sérii o konečné 3.-4.místo. Obě série lépe rozehrály favorizované týmy a do odvet si vypracovaly slibné výsledky. V odvetném duelu o konečné 5.-6.místo remizovala Čáslav na hřišti Nové Vsi a celkově sérii vyhrála poměrem 6:4, 5:5.
Výsledky 14.kola KP: Čelákovice C – Vrdy 6:3 , Český Brod B – Osnice 2:6, Šacung B – Nymburk 5:5, Jizerní Vtelno – volno Výsledky prvního finále KS: Liha – Přišimasy 6:2, první utkání o 3.místo KS: Zvánovice – Sadská 6:1.
Výsledek odvetného utkání o konečné 5.-6.místo KS: Nová Ves – Čáslav 5:5.Příští program: KS družstev mužů 2. utkání Finále, sobota 22.9.2018 od 09.00 hod.: Přišimasy - Liha, 2.utkání o 3.místo KS, sobota 22.9.2018 od 09.00 hod.: Sadská - Zvánovice.


Turnaj jednotlivců ovládl českobrodský Vokáč.


V neděli 16.9.2018 proběhlo ve Slaném poslední sedmé kolo středočeského krajského přeboru dorostu a žáků a soutěžilo se v kategorii jednotlivců. Vítězství si v konkurenci 19 účastníků vybojoval hráč Českého Brodu Matěj Vokáč. Medailové umístění zkompletovali hráči Kostelce n.Č.l. Ondřej Vrbata a Jiří Krubr. Nejdříve se bojovalo v šesti základních skupinách, ze kterých si nejlepší hráči zahráli v šestičlenném finále. Další konečné pořadí finále: 4. Michal Červenka ( Č. Brod ), 5. Jan Dibelka ( Čáslav ), 6. Miroslav Lipták ( Čáslav ).