TOPlist

 

Sázava bez ztráty do čela OP.

Nohejbalový oblastní přebor ( OP ), který sdružuje týmy z okresů Kutná Hora, Kolín, Benešov a Praha – Východ pokračoval 3. kolem. Ve šlágru kola hostila Kutná Hora družstvo Kostelce. Hosté vedli pouze po úvodním zápase dvojic 1:0, pak ale následovala šestibodová šňůra domácích, která byla rozhodující. V posázavském derby nestačila Zruč na svého soupeře a vyhrála pouze v úplně posledním zápase dvojic, který ji zachránil od neoblíbeného „kanára“. Sázava vítězstvím zůstala jako jediný stoprocentně úspěšný tým v čele přeboru. Rezerva Čáslavi doma ještě v polovině utkání držela za stavu 3:3 naději na bodový zápis, ale nakonec si všechny body odvezli hosté ze Sendražic. Nedělní vyrovnaná dohrávka kola céčka Č. Brodu s Velimi skončila nakonec dělbou bodů.


Výsledky 3.kola: Kutná Hora – Kostelec 6:4 ( 14:11 ), Čáslav B – Sendražice 3:7 ( 10:16 ), Sázava – Zruč/ Chabeřice 9:1 ( 19:4 ), Č. Brod C - Velim 5:5
( 12:14 ).


Tabulka OP:
1. Sázava
2. Kostelec/ Konojedy
3. Kutná Hora
4. Sendražice
5. Český Brod C
6. Velim
7. Čáslav B
8. Zruč n.S.


Program 4.kola OP, sobota 5.5.2018 od 09.00 hod.: Kutná Hora – Č. Brod C, Zruč/ Chabeřice - Čáslav B, Kostelec – Sendražice, Velim – Sázava ( od 14.00 hod. ).

 


Vrdy nevyzrály na vedoucí Nymburk.

Středočeský krajský přebor ( KP ) měl na pořadu 3. kolo. Ve šlágru kola se nepodařilo Vrdům doma přelomit vítěznou sérii Nymburka. Rezerva Českého Brodu naplno bodovala i ve svém druhém letošním utkání, když zdolala céčko Čelákovic. Nejvyrovnanější duel mezi Jizerním Vtelnem a Osnici nepoznal vítěze, když skončil remízou. Nižší krajská soutěž ( KS ) pokračovala zápasy 2.kola. Bez ztráty pokračují zatím týmy Lihy a Sadské, které porazily soupeře z Přišimas resp. z Nové Vsi. Zajímavý, tak bude určitě jejích vzájemný duel v příštím kole. V dalším utkání sice Čáslav vedla na hřišti Zvánovic 2:1, ale ve zbytku utkání tahala za kratší konec a vyšla bodově naprázdno.


Výsledky 3.kola KP: Vrdy – Nymburk 2:6, Český Brod B – Čelákovice C 6:3, J. Vtelno – Osnice 5:5, Šacung B – volno.
Výsledky 2.kola KS: Zvánovice – Čáslav 6:2, Liha – Přišimasy 6:1, Nová Ves – Sadská 3:6.


Program 4.kola KP, sobota 5.5.2018 od 09.00 hod.: Osnice – Vrdy, Český Brod B – Jizerní Vtelno, Šacung B – Čelákovice C, Nymburk - volno.
Program 3.kola KS, sobota 5.5.2018 od 09.00 hod.: Přišimasy – Zvánovice, Sadská – Liha, Čáslav - Nová Ves ( od 10.00 hod. ).


Pozvánka:
V neděli 6.5.2018 se uskuteční v Českém Brodě středočeský krajský přebor trojic dorostu a žáků. Začátek přeboru je stanoven od 09.00 hod. a akce by se měla účastnit mládežnická družstva Českého Brodu, Čáslavi, Slaného a Šacungu Benešov.