TOPlist

 

Ve šlágru kola lepší Kutná Hora .


Nohejbalový oblastní přebor ( OP ), který sdružuje týmy z okresů Kutná Hora, Kolín, Benešov a Praha – Východ pokračoval 5. kolem. Tahákem kola byl duel v Sázavě, která hostila Kutnou Horu. Kutnohorští nakonec přetlačili svého soupeře nejtěsnějším rozdílem. Zaváhání Sázavy využil Kostelec, který vysoko zvítězil na hřišti C družstva Č. Brodu a vyhoupl se do čela průběžného pořadí OP. V dalších utkáních dosáhli na první letošní vítězství hráči rezervy Čáslavi, kteří doma porazili v posledních kolech lepšící se Velim. Nejvyšší vítězství zaznamenaly Sendražice, které doma jasně přehrály poslední Zruč n.S.


Výsledky 5.kola: Čáslav B – Velim 6:4 ( 13:9 ), Sendražice – Zruč n.S. 9:1
( 18:2 ), Sázava – Kutná Hora 4:6 ( 10:14 ), Č. Brod C – Kostelec 2:8 ( 6:18 ).

 


Program 6.kola OP, sobota 19.5.2018 od 09.00 hod.: Kostelec n.Č.l. – Zruč n.S., Kutná Hora – Čáslav B, Velim – Sendražice ( od 14.00 hod. ), Český Brod C – Sázava ( neděle 20.5. od 09.00 hod. ).

 


Osnice a Liha nadále bez prohry.


Středočeský krajský přebor ( KP ) měl na pořadu 5. kolo. Souboj doposud nejlepších týmů nabídl duel Nymburka s Osnicí. Nymburku v něm utrpěl vůbec první letošní prohru a Osnice se díky zisku dvou bodů dostala do čela KP. Velice dobře si vede nováček z Jizerního Vtelna, který doma přehrál rezervu Šacungu a byla to jeho již třetí letošní výhra. Naopak vůbec se nedaří Vrdům, které doma tentokrát nestačily na béčko Českého Brodu. Nižší krajská soutěž
( KS ) pokračovala zápasy 4. kola. Vítěznou šňůru natáhli hráči nováčka z Lihy, kteří doma porazili Čáslav a jako jediný tým ještě neztratili ani jeden bod. Další utkání skončila jasným vítězstvím domácích Zvánovic proti Nové Vsi a Přišimas se Sadskou.


Výsledky 5.kola KP: Vrdy - Český Brod B 2:6, Jizerní Vtelno - Šacung B 6:1, Nymburk – Osnice 2:6, Čelákovice C - volno.
Výsledky 4.kola KS: Liha – Čáslav 6:2, Přišimasy – Sadská 6:1, Zvánovice - Nová Ves 6:1.Program 6.kola KP, sobota 19.5.2018 od 09.00 hod.: Český Brod B – Nymburk, Šacung B – Vrdy ( od 09.30 hod. ), Čelákovice C – J. Vtelno, Osnice - volno.
Program 5.kola KS, sobota 19.5.2018 od 09.00 hod.: Sadská – Zvánovice, Čáslav - Přišimasy ( od 10.00 hod. ), Nová Ves – Liha ( od 10.00 hod. ).


Čáslav nejlepší po trojicích i ve dvojicích.
V neděli 13.5.2018 se uskutečnil ve Slaném středočeský krajský přebor dvojic dorostu a žáků. Akce se zúčastnila oddíly pořádajícího Slaného, Čáslavi a Českého Brodu. V konkurenci devíti družstev si nejlépe vedla čáslavská sestava Miroslav Lipták – Tomáš Kosík, která v celém průběhu přeboru neztratila ani jeden set a zaslouženě zvítězila. Na druhém a třetím místě skončila družstva Českého Brodu a nejlepší čtyřku doplnila další čáslavská dvojice. Nejdříve se soutěžilo ve dvou základních skupinách, ze kterých nejlepší dvě družstva postoupila do finálové skupiny.