TOPlist

 

Sendražice ztratili kontakt s čelem OP.


Nohejbalový oblastní přebor ( OP ), který sdružuje týmy z okresů Kutná Hora, Kolín, Benešov a Praha – Východ pokračoval 9. kolem. Vedoucí trio týmů opět nezaváhalo. Vedoucí Kostelec zvítězil v Čáslavi i když první polovina utkání byla hodně vyrovnaná ( 2:3 ). Kutnohorští se vůbec nemazlili s Velimi a nejvyrovnanější duel se konal v Sázavě, která nejtěsnějším rozdílem přetlačila Sendražice. V nedělní dohrávce Českobrodské céčko zdolalo poslední Zruč n.S.


Výsledky 9.kola: Kutná Hora – Velim 9:1 ( sety 18:5 ), Sázava – Sendražice 6:4
( 15:9 ), Čáslav B – Kostelec 2:8 ( 6:16 ), Č. Brod C – Zruč n.S. 7:3 ( 14:6 ).Program 10.kola OP, sobota 16.6.2018 od 09.00 hod.: Kostelec - K. Hora, Sendražice - Čáslav B, Zruč n.S. – Sázava, Velim – Č. Brod C ( od 14.00 hod. ).

 


Rezerva Šacungu poprvé bodovala.


Středočeský krajský přebor ( KP ) měl na pořadu 9. kolo, které ukončilo bezbodový půst družstva Šacungu Benešov B. To se dočkalo prvních letošních bodů v souboji s Českobrodskou rezervou. Ve šlágru kola oplatilo Jizerní Vtelno porážku Nymburku a poskočilo před svého rivala na druhou příčku průběžného pořadí. Vedoucí Osnice nezaváhala v Čelákovicích a i nadále je v čele KP. V nižší krajské soutěži ( KS ) nedošlo na duel prvních dvou týmů, jelikož Sadská se k utkání do Lihy nedostavila. Konečný verdikt, tak bude řešen disciplinární komisi u „ kulatého stolu“. Přišimasy naplno bodovaly ve Zvánovicích a vrátily se na průběžné druhé místo tabulky. Plný bodový zisk zaznamenala po delší pauze i Čáslav, která s přehledem zvítězila v Nové Vsi.


Výsledky 9.kola KP: Čelákovice C – Osnice 2:6, Šacung B – Č. Brod B 6:4, Jiz. Vtelno - Nymburk 6:1, Vrdy - volno.
Výsledky 8.kola KS: Zvánovice - Přišimasy 3:6, Nová Ves – Čáslav 2:6, Liha – Sadská ( hosté se k utkání nedostavili ).


Program 10.kola KP, sobota 16.6.2018 od 09.00 hod.: Osnice, Šacung B – Jiz. Vtelno, Čelákovice C – Č. Brod B, Nymburk – Vrdy ( od 9.30 hod. ).Šacung B - volno. Program 9.kola KS, sobota 16.6.2018 od 09.00 hod.: Sadská – Přišimasy, Čáslav – Liha ( od 10 hod. ), Nová Ves – Zvánovice ( od 10 hod. ).

 


Nejvyšší stupínek poprvé pro Český Brod.


V neděli 10.6.2018 se uskutečnilo v Čáslavi již čtvrté kolo středočeského krajského přeboru dorostu a žáků. Soutěžilo se v kategorii dvojic a nadvládu čáslavských hráčů, kteří brali první místa z předchozích kol, zastavil Český Brod. Vítězná sestava Růžička, Jedlička ztratila v celém průběhu přeboru pouze jediný set právě ve finále s Čáslavi. Medailové umístění zkompletovala pořádající družstva Čáslavi ( 2.místo: Dibelka – Lipták, 3.místo: Kosík – Bártl ). Těsně pod stupni vítězů, na 4.místě pak skončila další sestava Českého Brodu ve složení Kašík – Blažková. Celkem se akce zúčastnilo 12 týmů z oddílů Čáslavi, Č. Brodu, Slaného a Kostelce n.Č.l, které nejdříve soutěžily ve třech čtyřčlenných základních skupinách, aby pak následně nejlepší osmička postoupila do vyřazovacích bojů Play – off.


Průběžné tabulka po čtyřech kolech ( žáci + dorost ):
1. TJ Sokol Čáslav 65 bodů
2. TJ Slavoj Český Brod 59 bodů
3. TJ Sokol Slaný 26 bodů
4. TJ Sokol Kostelec n.Č.l. 2 body