TOPlist

 

Výhry favorizovaných družstev.

Nohejbalový oblastní přebor ( OP ) 2019, pro okresy Kutná Hora, Kolín, část Benešova a Prahy – Východ se přehoupl do své druhé poloviny soutěžního ročníku, kdy se odehrálo 10. kolo. Utkání velmi dobré úrovně se odehrálo v Českém Brodě, který v předehrávce kola ( 4.5.2019 ) hostil Čáslav. V sestavě domácího týmu nastoupil poprvé v sezóně exligový hráč Jan Vokáč ml. Samotné utkání mělo zajímavý průběh. Čáslavští do něj přímo vlétli a před zápasem singlu se stav ukazatele skóre zastavil na průběžných 1:4. Následně domácí zabrali, když po třísetových bitvách srovnali na 4:4 a přichystali dramatickou koncovku. Čáslav, ale zvládala v tomto utkání všechny zápasy dvojic ( 0:5 ) a vyválčila si zaslouženě oba body. V další předehrávce ( 5.6. ) Kostelec nedal soupeři z Velimi žádnou šanci na úspěch a vysoko zvítězil. I ve zbývajících duelech vítězili favorité, když Kutná Hora porazila Církvici na jejím hřišti a export bodů si zajistili hráči vedoucí Sázavy ze hřiště poslední Zruče n.S.


Výsledky 10.kola OP: Český Brod C – Čáslav 4:6 ( 9:15 ), Kostelec – Velim 9:1 ( 19:4 ), Církvice - Kutná Hora 3:7, Zruč n.S. – Sázava 2:8 ( 5:16 ), Sendražice – volno.


Program 11.kola OP, sobota 15.6.2019 od 09.00 hod.: Velim – Český Brod C ( úterý 11.6. ), Čáslav - Církvice ( středa 12.6. od 16.30 hod. ), Kutná Hora - Sendražice, Kostelec/Konojedy - Zruč n.S., Sázava – volno.
Obsazení finálové šestky rozhodne poslední kolo.

 


Předposledním 9. kolem pokračovala základní část středočeského krajského přeboru


( KP ). Ve skupině A si podle předpokladu odvezl z Přišimasů oba body B tým Šacungu Benešov. Hodně napoví dohrávka kola Liha – Zvánovice ( 14.6. ). Ve skupině B účast ve finálové šestce mají jistý Nymburk a Čelákovice B, které porazily Vrdy na jejích hřišti. Právě Vrdy, které již odehrály všechny zápasy základní části, budou čekat jak dopadne poslední kolo. Dělbou bodů skončil duel béčka Českého Brodu s Jizerním Vtelnem. V samotném utkání měli blíže k vítězství hosté, když po obratu z 2:1 na 2:5 to vypadalo s Brodem bledě. Pak ovšem domácí tým zabral a remízu si vybojoval v posledním zápase křížových dvojic. Zde se rozhodlo úplně posledním možným míčem zkrácené sady. Osnice a Nymburk měly volno.


Výsledky 9.kola KP: Skupina A: Přišimasy – Šacung B 2:6, Liha – Zvánovice ( odloženo 14.6.2019 ), Osnice - volno. Skupina B: Český Brod B - Jiz. Vtelno 5:5, Vrdy – Čelákovice B 2:6, Nymburk – volno.


Program posledního 10.kola základní části KP, sobota 15.6.2019 od 09.00 hod. Skupina A: Zvánovice – Přišimasy, Šacung B – Osnice ( od 09.30 hod. ), Liha - volno. Skupina B: Čelákovice B - Český Brod B, Jiz. Vtelno – Nymburk ( od 10.00 hod. ), Vrdy – volno.


Pozvánka:


V neděli 16.6.2019 se uskuteční ve sportovním areálu TJ Sokol Čáslav v pořadí již 5. ročník mezižupního přeboru trojic České obce sokolské ( ČOS ). Začátek přeboru je stanoven na 09.00 hod., prezence družstev do 08.45 hod. Akce nemá žádné výkonnostní omezení a startovat mohou jak registrovaní, tak i neregistrování hráči v ČOS. Startovné činí 150 Kč za družstvo při prezenci. Věcné ceny budou připraveny pro nejlepší čtyři družstva a navíc cenu si z přeboru odveze i její nejstarší účastník. Akce je podpořena finančním grantem odboru sportu ČOS. Občerstvení bude zajištěno po celou dobu trvání akce.