TOPlist

 

Čáslav si vyšlápla na Kutnou Horu a Církvice slaví první výhru.


Nohejbalový oblastní přebor ( OP ) 2019, pro okresy Kutná Hora, Kolín, část Benešova a Prahy – Východ pokračoval 8. kolem. Ve šlágru kola hostila Čáslav obhájce prvenství z Kutné Hory. Úvod utkání patřil hostům, kteří po zápase druhých trojic vedli 3:1. Ovšem pak Čáslav zabrala a pěti výhrami v řadě utkání úplně otočila a zaslouženě vyhrála. Do čela OP se po vydřeném vítězství v Českém Brodě vyhoupla Sázava. V tomto utkání měli v jeho úvodu navrch hráči Sázavy, kteří bez ztráty setu vedli 3:0. Domácí tým, ale kontroval a po zápase singlu srovnal na 3:3. Oba body zajistila lídrovi soutěže jejích elitní první dvojice ve složení Ptáček – Gregor až v úplně posledním zápase dvojic. Velké překvapení se zrodilo v Sendražicích, které hostily soupeře z Církvice. Utkání bylo rovněž velice vyrovnané a po zápase singlu ukazatel skóre se zastavil na průběžných 3:3. Domácím, ale vůbec nevyšli zápasy trojek ( celkem 0:4 ) a to bylo, pro export obou bodů rozhodující. V posledním utkání Velim jasně přehrála Zruč n.S. i když větší polovinu zápasů musel rozhodovat až třetí set. Konečný výsledek je tak, pro hráče Zruče velice krutý.


Výsledky 8.kola OP: Čáslav – Kutná Hora 6:4 ( sety 14:11 ), Velim – Zruč n.S. 10:0 ( 20:6 ), Sendražice - Církvice 4:6 ( 9:13 ), Český Brod C – Sázava 4:6 ( 10:14 ), Kostelec – volno.


Program 9.kola OP, sobota 1.6.2019 od 09.00 hod.: Kutná Hora – Český Brod C, Sendražice - Konojedy, Zruč n.S. – Čáslav, Sázava – Církvice ( úterý 28.5. od 16.30 hod. ), Velim – volno.

 


Nymburk novým lídrem KP.


Sedmým kolem pokračovala základní části středočeského krajského přeboru ( KP ). Ve skupině A je čelo tabulky vzácně vyrovnané, když hned čtyři týmy dosáhly na stejný počet bodů. Zvánovice zvítězily potřetí v řadě, i když proti rezervě benešovského Šacungu to neměly vůbec snadné. Hosté měli v první polovině utkání mírně navrch a po zápase vložených třetích dvojic vedli 3:2. Následně zvánovičtí zabrali a do konce utkání povolili soupeři získat pouhý jeden set. Vedoucí Liha přivítala na svém hřišti loňského přeborníka KP Osnici a k zisku obou bodů vedla lepší koncovka třetích rozhodujících setů a to celkem třikrát ve prospěch domácího družstva. Je rozhodnuto, že poslední Přišimasy, které měly volno již přišly o možnost postoupit do finálové šestky a budou hrát skupinu o konečné 7. - 10. místo. Ve skupině B se do jejího čela probojoval Nymburk, který vcelku hladce vyhrál na hřišti Vrdů. Rovněž zatím poslední Jizerní Vtelno nestačilo venku na B tým Čelákovic, který nasbíral stejný počet bodů, jako vedoucí Nymburk. Zde bude ještě velký boj o konečnou třetí příčku zajišťující účast ve finálové šestce. Přišimasy a Český Brod B měly volno.


Výsledky 7.kola KP: Skupina A: Liha – Osnice 6:2, Zvánovice - Šacung B 6:3, Přišimasy - volno. Skupina B: Čelákovice B – Jiz. Vtelno 6:1, Vrdy – Nymburk 1:6, Český Brod B – volno.


Program 8.kola KP, sobota 1.6.2019 od 09.00 hod. Skupina A: Přišimasy – Liha, Osnice – Zvánovice, Šacung B - volno. Skupina B: Jiz. Vtelno - Vrdy ( od 10.00 hod. ), Nymburk – Český Brod B ( od 09.30 hod. ), Čelákovice B – volno.

 


Pozvánka:


V neděli 2. června 2019 se uskuteční v pořadí třetí kolo středočeského krajského přeboru dorostu a žáků ve sportovním areálu TJ Sokol Čáslav. Tentokrát půjde o přebor dvojic, kterého začátek je stanoven od 09.00 hod. ( prezence družstev do 08.45 hod. ).